contract


OFERTA - WYKAZ

PROJEKTY GRAFICZNE

USŁUGI POLIGRAFICZNE - DRUKARNIA

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

PRASA - BIURO OGŁOSZEŃ

TEKSTY PROMOCYJNE I HASŁA REKLAMOWE

WEBDESIGN

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

REALIZACJE FILMOWE, RADIOWE, TELEWIZYJNE

MAILING

INNE USŁUGI REKLAMOWE

SZYLDY I TABLICE INFORMACYJNE

Centrum Promocji i Reklamy „Contract” wykonuje systemy oznakowania firm w postaci m.in. szyldów i tablic informacyjno-reklamowych.
 
W ofercie systemy zarówno standardowe jak i specjalne: na materiałach PCV, plexiglas, dibond, a także szyldy 3D, świetlne, drewniane, kasetony, skomponowane z liter świetlnych i inne.
 
Centrum Promocji i Reklamy „Contract” specjalizuje się również w wykonaniu nietypowych systemów oznakowań firmy i może spełnić indywidualne projekty na życzenie.
 
Przedsiębiorstwo oferuje bezpłatne doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rodzaju systemu oznakowania firmy, uwzględniając możliwości i potrzeby reklamowe kontrahenta, oraz montaż. 
 
Cena montażu - uzależniona jest od miejsca, w którym nastąpi wykonanie usługi, oraz wielkości szyldu/ tablicy, lub innych elementów. W przypadku niewielkiego szyldu, lub systemu oznakowania niewymagającego specjalnych przygotowań - cena do negocjacji.
 
Warunkiem wstępnym wykonania usługi jest dostarczenie zleceniobiorcy fotografii miejsca, w którym ma zostać zamontowany system oraz dodatkowo – w przypadku zlecenia projektu systemu - przykładową fotografię systemu, o jaki chodzi. 

Do fotografii należy załączyć
 
ZAPYTANIE WSTĘPNE
 
Po ustaleniu szczegółów współpracy z Centrum Promocji i Reklamy "Contract" należy dostarczyć
 
 
ZAMÓWIENIE
 
według załączonego wzoru.