contract


AKTUALNOŚCI

Nowa książka Mirosława Bochenka Nowa książka Mirosława Bochenka

8 marca 2018 roku, godz. 17.00. Promocja najnowszej książki poetyckiej Mirosława Bochenka!... 

Konkurs poetycki – regulamin Konkurs poetycki – regulamin

Ogłoszono kolejną edycję Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego im. Jana Krzewniaka w Karczewie.
Jedna z najstarszych, jeśli nie najstarsza w Polsce impreza poetycka, przez blisko 30 lat ... 

Wywiad z Kazimierzem Czaplą Wywiad z Kazimierzem Czaplą

Kazimierz Czapla, znakomity aktor Teatru Polskiego, jest bohaterem ósmego odcinka "Skrzynki Wywiadowczej Bochenka", publikowanego na łamach kwartalnika "Relacje / Interpretacje". 

O NASWydawnictwo CONTRACT
autoryzowana strona internetowa

Wydawnictwo CONTRACT zostało powołane do życia w 2006 roku. Głównym celem jakie stawia przed sobą kolegium redakcyjne, to publikacja książek poetyckich, utworów prozatorskich z obszaru literatury pięknej i eseju, ciekawych propozycji z innych dziedzin…

Wydawcy szczególnie zależy na odbiorcach o wyrobionym smaku, poszukujących pozycji, które ukazują w komunikatywny sposób wartości etyczne, określających w świeży, oryginalny sposób istotę roli i działań człowieka w skomplikowanym świecie naszych czasów.

Wstępnej weryfikacji poziomu artystycznego przedstawianych propozycji wydawniczych, podejmują się osoby o znaczącym dorobku artystycznym, reprezentujące najważniejsze w kraju związki twórców: Stowarzyszenie Pisarzy Polskich (SPP), Związek Polskich Artystów Plastyków (ZPAP), Stowarzyszenie Filmowców Polskich (SFP), Stowarzyszenie Autorów ZAiKS.

Wizytówką wydawnictwa jest dbanie o stronę edytorską publikacji, a także odpowiednią ich promocję, którą realizuje najczęściej wespół z Centrum Promocji i Reklamy, oraz Impresariatem CONTRACT.

Wydawnictwo CONTRACT jest otwarte na współpracę z autorami polskimi, jak i tworzącymi w języku obcym.