contract


AKTUALNOŚCI

CONTRACT POLECA! CONTRACT POLECA!

Villa NEDA*** w dalmatyńskiej miejscowości Gradac - Chorwacja.

 

CONTRACT POLECA! CONTRACT POLECA!

MOSTAR - Bośnia i Hercegowina - wycieczka fakultatywna: historyczno-widokowo-kulinarna 

O NASCentrum Turystyki CONTRACT
autoryzowana strona internetowa

Działalność w zakresie usług turystycznych Przedsiębiorstwo CONTRACT rozpoczęło w 1994 roku, współorganizując wyjazdy do Włoch i Węgier, oraz krótkoterminowe wycieczki szkolne do historycznych miejsc w Polsce.

Przełom w wyborze opcji geograficznych nastąpił po zakończeniu wojny na Bałkanach. Bezpośrednie kontakty z partnerami z Chorwacji, pozwoliły na zaproponowanie sporej grupie rodaków atrakcyjnych cenowo wczasów i wycieczek do najpiękniejszych miejsc tej części Europy.

Kontrahenci z Istrii, Kvarneru, oraz Dalmacji sprawili, że wypoczynek nad Adriatykiem stał się czymś naturalnym dla Polaków, szczególnie tych z południowych i centralnych rejonów kraju.

W tym samym czasie, do oferty chorwackiej dołączyły miejscowości położone na obszarze czeskich Moraw: Hodonin, Rožnov p/Radhostem, Luhačovice, oraz Levoča, Piešt’any i Dunajska Streda na Słowacji. Dotyczy to zarówno wczasów, jak i wycieczek dla grup zorganizowanych.

Jednakże, szczególne znaczenie zyskiwała Chorwacja, zwłaszcza gdy właściciele przedsiębiorstwa odkryli dla Polaków wioskę Igrane (Makarska Riviera), pomagając miejscowym w modernizacji pensjonatów. Po kilku latach ofertę uzupełniono o Villę NEDA*** w mieście Gradac.

Propozycje Centrum Turystyki CONTRACT będą nadal modyfikowane, z preferencjami dla udających się na wypoczynek rodzin z dziećmi.