contract


AKTUALNOŚCI

CONTRACT POLECA! CONTRACT POLECA!

Villa NEDA*** w dalmatyńskiej miejscowości Gradac.

 

O NASCentrum Turystyki CONTRACT
autoryzowana strona internetowa

Działalność w zakresie usług turystycznych Przedsiębiorstwo CONTRACT rozpoczęło praktycznie w 1994 roku, współorganizując wczasy i wyjazdy pielgrzymkowe do Włoch i Węgier oraz krótkoterminowe wycieczki szkolne do historycznych miejsc w Polsce.

Przełom w wyborze opcji geograficznych nastąpił po zakończeniu wojny na Bałkanach. Bezpośrednie kontakty z partnerami z Chorwacji, pozwoliły na zaproponowanie sporej grupie rodaków atrakcyjnych cenowo wczasów i wycieczek do najpiękniejszych rejonów tego wyjątkowego kraju. Kontrahenci z Istrii, Kvarneru, oraz Dalmacji (Makarska Riviera i Wyspa Hvar) sprawili, że wypoczynek nad Adriatykiem stał się czymś naturalnym dla Polaków, zwłaszcza tych z południowych i centralnych części kraju.

Jednocześnie, do oferty chorwackiej dołączyły ciekawe miejscowości położone na całym obszarze czeskich Moraw: Hodonin, Rožnov p/Radhostem, Luhačovice, oraz Levoča, Piešt’any i Dunajska Streda na Słowacji. Dotyczy to zarówno wczasów, jak i wycieczek dla grup zorganizowanych. 

Jednakże szczególne znaczenie zyskiwała Chorwacja, zwłaszcza na początku XXI wieku, kiedy to właściciele przedsiębiorstwa „odkryli” dla Polaków uroczą wioskę Igrane (Makarska Riviera), w sposób znaczący pomagając miejscowym w przebudowie i rozbudowie bazy (Pansion „Mihaljević") i skłaniając ich do uznania wymagań turysty polskiego, z obustronną korzyścią. Oferta ta została kilka lat temu rozszerzona o Villę NEDA*** w miejscowości Gradac.                                               

Proponowane pensjonaty i apartamenty posiadają pełne wyposażenie kuchenne, sanitarne, usytuowane są blisko plaży i w większości z nich można korzystać z klimatyzacji.

Oferta Centrum Turystyki CONTRACT będzie nadal rozszerzana i modyfikowana w podobny jak dotąd sposób, czyli z preferencjami dla udających się na wypoczynek rodzin z dziećmi. Natomiast doświadczenie organizatora powinno przynieść korzyści zarówno nowym jak i stałym klientom.