contract


AKTUALNOŚCI

Tomáš Kočko & ORCHESTR Tomáš Kočko & ORCHESTR

Koncert Tomáš Kočko & ORCHESTR w Klubie Miasto w Bielsku-Białej 

Piosenka Poetycka - Olesno 2016 Piosenka Poetycka - Olesno 2016

1 października br, został rozstrzygnięty XVIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Poetyckiej w Oleśnie.W tej wieloletniej imprezie udział wzięło 18 wykonawców z całej Polski. 

Recital T. Lewandowskiego w Bielsku-Białej Recital T. Lewandowskiego w Bielsku-Białej

Poznański bard, Tomasz Lewandowski wystąpi 17 marca o godz. 19.00 w Galerii Wzgórze, Bielsko-Biała, ul. Wzgórze 4.  

O NASImpresariat CONTRACT
autoryzowana strona internetowa


Zadań jakie realizuje Impresariat CONTRACT jest kilka…

Priorytetowym jest organizowanie i partycypowanie w organizacji: spotkań, recitali, koncertów, spektakli, przeglądów, konkursów, pokazów, wernisaży z udziałem autorów i wykonawców o znaczącym dorobku twórczym, w wielu przypadkach prezentujących ten dorobek kameralnie, dla wybranych osób.
 
Oryginalność rozwiązań artystycznych, ekspresja i ważność przekazywanych treści, oraz osobowość twórcza decydują o współpracy z Impresariatem CONTRACT.
 
Niemniej ważną propozycją jest objęcie osób zainteresowanych, w szczególności autorów i kompozytorów, opieką prawną (doradztwo, redakcja pism procesowych, reprezentowanie przed instytucjami), co do praw autorskich będących ich własnością.
 
Powyższa propozycja może obejmować również szerszy zakres opieki prawnej, dotyczący spraw cywilnych, wynikających z życia artystycznego bądź osobistego ludzi związanych z kulturą i sztuką.
 
Impresariat CONTRACT jest otwarty na inspirujące propozycje wspólnych działań, mających na celu prezentację dorobku artystycznego małych społeczności regionalnych.
 
Impresariat CONTRACT współpracuje z artystami, osobowościami kultury i mediami zarówno z Polski, jak i spoza jej granic, w szczególności z Czech i Słowacji.