contract


OFERTA - WYKAZ

PROJEKTY GRAFICZNE

USŁUGI POLIGRAFICZNE - DRUKARNIA

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

PRASA - BIURO OGŁOSZEŃ

TEKSTY PROMOCYJNE I HASŁA REKLAMOWE

WEBDESIGN

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

REALIZACJE FILMOWE, RADIOWE, TELEWIZYJNE

MAILING

INNE USŁUGI REKLAMOWE

BILLBOARDY, CITY LIGHT'Y, ITD.

Na podstawie umów partnerskich Centrum Promocji i Reklamy „Contract” realizuje kampanie reklamowe na nośnikach wielkoformatowych. Nośniki zlokalizowane są w centrum miast, przy głównych traktach komunikacyjnych i skrzyżowaniach, w sąsiedztwie centrów handlowych, biznesowych, osiedli mieszkaniowych, oraz trasach wlotowych i wylotowych.

Centrum Promocji i Reklamy „Contract” realizuje kampanie reklamowe zarówno w Bielsku-Białej, jak i na terenie całego kraju, z wykorzystaniem około 5000 konstrukcji reklamowych usytuowanych w większości dużych miast, w tym we wszystkich miastach wojewódzkich.

Centrum Promocji i Reklamy „Contract” zapewnia pełną obsługę zamówienia: od konsultacji, wykonania projektu i wydruku plakatu, po wybór miejsca ekspozycyjnego, montaż, oraz monitorowanie realizowanej ekspozycji.

W ofercie wielkoformatowej Centrum Promocji i Reklamy „Contract” zwraca szczególną uwagę na wydruk plakatów. Oprócz standardowego wydruku proponuje wykonanie ekoplakatu, który jest bardziej odporny na czynniki zewnętrze i drukowany w całości, co sprawia, że może być przenoszony w trakcie kampanii na inne nośniki, a po jej zakończeniu przechodzi na własność Zleceniobiorcy i może być wykorzystany do celów kolejnej kampanii, lub służyć jako banner reklamowy. 

Centrum Promocji i Reklamy „Contract” realizuje także zamówienia z wykorzystaniem innych konstrukcji ekspozycyjnych. 

W przypadku zainteresowania należy przesłać 

 ZAPYTANIE WSTĘPNE

Po ustaleniu szczegółów współpracy z Centrum Promocji i Reklamy "Contract" należy dostarczyć
 
według załączonego wzoru.  
 

Druki do pobrania:

ZAPYTANIE WSTĘPNE: WORD lub PDF
ZAPYTANIE WSTĘPNE - WZÓR: PDF
FORMULARZ ZAMÓWIENIA: WORD lub PDF
FORMULARZ ZAMÓWIENIA - WZÓR: PDF