contract


OFERTA - WYKAZ

PROJEKTY GRAFICZNE

USŁUGI POLIGRAFICZNE - DRUKARNIA

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

PRASA - BIURO OGŁOSZEŃ

TEKSTY PROMOCYJNE I HASŁA REKLAMOWE

WEBDESIGN

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

REALIZACJE FILMOWE, RADIOWE, TELEWIZYJNE

MAILING

INNE USŁUGI REKLAMOWE

BANNERY - PROJEKT I WYKONANIE

Centrum Promocji i Reklamy „Contract” wykonuje bannery reklamowe zewnętrzne, począwszy od przygotowania projektu, poprzez wykonanie bannera, po jego montaż i demontaż w miejscu wskazanym przez Zamawiającego.

Banner, to jedna z najczęściej wybieranych przez klienta form reklamy zewnętrznej, bowiem posiada wysoką odporność na działanie sił przyrody (UV, pleśnienie, powietrze, itp.), mobilność, oraz jest skuteczna propagandowo. Z uwagi na łatwy i wygodny transport bannera, może być montowany w dowolnym, dozwolonym prawnie miejscu, na ścianie budynku, płocie, tablicy metalowej, nad traktami komunikacyjnymi, itp.

W ofercie znajdują się bannery zarówno standardowe, jak i do wykorzystania specjalnego: przepuszczające powietrze, odblaskowe, nieprzepuszczające światła (blockout), do podświetleń (backlit), materiały typu roll-up, jednostronne i dwustronne. Dodatkowo, bannery powlekane mogą zostać zalaminowane.

Centrum Promocji i Reklamy „Contract” zwraca szczególną uwagę na jakość wykonania bannerów, oraz gwarantuje bezpłatne doradztwo, co do doboru odpowiedniego rodzaju bannerów, z uwzględnieniem możliwości i potrzeb reklamowych kontrahenta.
 
W przypadku zainteresowania należy przesłać
  

Po ustaleniu z Centrum Promocji i Reklamy "Contract" szczegółów współpracy, należy dostarczyć
  
 
według załączonego wzoru.

 


Druki do pobrania:

CENNIK: PDF
SPECYFIKACJA: PDF
ZAPYTANIE WSTĘPNE: WORD lub PDF
ZAPYTANIE WSTĘPNE - WZÓR: PDF
ZAMÓWIENIE: WORD lub PDF
ZAMÓWIENIE - WZÓR: PDF