contract


OFERTA - WYKAZ

PROJEKTY GRAFICZNE

USŁUGI POLIGRAFICZNE - DRUKARNIA

REKLAMA ZEWNĘTRZNA

PRASA - BIURO OGŁOSZEŃ

TEKSTY PROMOCYJNE I HASŁA REKLAMOWE

WEBDESIGN

FOTOGRAFIA REKLAMOWA

REALIZACJE FILMOWE, RADIOWE, TELEWIZYJNE

MAILING

INNE USŁUGI REKLAMOWE

AFISZ bardzo KULTURALNY

Centrum Promocji i Reklamy "Contract" zakończy w grudniu bieżącego roku realizację kolejnej edycji "AFISZA bardzo KULTURALNEGO" w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach.

Nieprzerwanie i na bieżąco, przez 365 dni 2018 roku, "Afisz..." informował będzie o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych w obu miastach i innych miejscowościach powiatu ziemskiego. 
 
Afisz/ plakat, format B1, full color, drukowany na papierze kredowym, będzie eksponowany - tak jak poprzednio - w wielu atrakcyjnych miejscach, głównie na 40 słupach ogłoszeniowo-reklamowych w Bielsku-Białej i 20 słupach ogłoszeniowych w Czechowicach-Dziedzicach, w sklepach i punktach usługowych, obiektach użyteczności publicznej, placówkach kulturalnych Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic, a także w siedzibach firm, które wezmą udział w bieżącej edycji.

W sumie to 100 stanowisk ekspozycyjnych.
Koszt ekspozycji dziennej jednego modułu na jednym stanowisku, to zaledwie 0,02 zł (słownie: dwa grosze) netto!
Koszty można rozłożyć na raty...
 
"AFISZ bardzo KULTURALNY" w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach stał się już jedną z zauważalnych wizytówek informacyjno-reklamowych. Funkcjonuje codziennie w umysłach prawie 220 tysięcy mieszkańców, dzięki czemu firmy, które biorą w nim udział, zyskują wymierne korzyści w postaci promocji swojej marki, oraz zainteresowania ze strony nowych klientów.

Zapraszamy do obejrzenia poprzednich edycji i współtworzenia kolejnego "Afisza...." ! 

 

Druki do pobrania:
  • CENNIK: PDF
  • FORMULARZ ZAMÓWIENIA: WORD lub PDF
  • FORMULARZ ZAMÓWIENIA - WZÓR: PDF